Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 4, 2020 in Motoryzacja |

Propozycje aut używanych dla kobiet

Propozycje aut używanych dla kobiet

Kobiety mają różne oczekiwania wobec aut, często potrzebują pojazdu do odwożenia dzieci do szkoły, dojazdów do pracy. Nie wiele kobiet ma jednak odpowiednią wiedzę w zakresie motoryzacji, dlatego warto wiedzieć, na jaki modele aut zwrócić uwagę. Wielu handlarzy aut wykorzystuje nie wiedzę, kobiet, stosując sztuczki handlowe. Istnieją jednak przepisy prawne w przypadku nieuczciwych sprzedawców, ostatecznym krokiem może być sprawa sądowa, jeśli inne działania były niepomyślne.Kobiety nie zwracają uwagi na dane techniczne, istotny jest dla nich wgląd zewnętrzny auta, kolor lakieru.

Fiat 500

To auto pokochało wiele kobiet. Jest to luksusowe auto miejskiego, oferujące oszczędne wersje silnikowe. Zapewnia komfort komfortową jazdę, dodatkowo posiada bogate wyposażenie. Bagażnik posiada przestrzeń 185 l. Auto cechuje prosta konstrukcja, dlatego w każdym warsztacie możemy liczyć na pomoc podczas awarii. Na rynku wtórnym możemy znaleźć modele tego w cenie od 25 tysięcy złotych.

Fiat Grande Punto

Ten model fiata miał swój debiut w 2005 roku. Dobrą opcją dla kobiet będzie pojazd o pojemności silnika 1.4 o mocy 77 koni lub silnik 1.4,95-konny. Dużą zaletą jest niewielka cena tego modelu aut. Grande Punto posiada ciekawy design, trwałe jednostki napędowe. Występujące awarie nie wiążą nie z wysokimi wydatkami. W wersji podstawowej tego modelu fiata możemy liczyć na bogate wyposażenie.

Toyota Aygo

Kolejną propozycją niewielkiego autka dla kobiet jest Toyota Aygo. Występuje w wersji 3-drzwiowej lub 5-drzwiowej. Tego modelu Toyota zaliczana jest do najmniejszych aut w gamie hatchback. Cechą charakterystyczną w wyglądzie zewnętrznym auta są wyłupiaste lampy. W tych autach w każdej nie ma możliwości uchylania okien z tyłu. W teście czołowego zderzenia Toyota Aygo uzyskała notę 4 /5. Dostępne są dwie wersje silnikowe z silnikiem 1.0 o mocy 70 KM lub modele z silnikiem 1.4/ 40 KM.

Suzuki Alto

Jest to indyjskie auto wytwarzane na licencji Suzuki. Jest to komfortowe auto miejskie dla rodziny czteroosobowej. Zaletą tego auta niskie spalanie podczas jazdy po mieście wynosi 5.5 l. Zapewnia dobrą zwrotność i dynamikę jazdy. Posiada dobre wyposażenie jak na auto w takim zakresie cenowym. Samochód posiada dobre wygłuszenie pracy silnika w kabinie. Podczas wystąpienia awarii mamy do wyboru oryginalne części Suzuki lub zmienniki tych części.

Volkswagen New Beetle

Jest to współczesna wersja dawnych Garbusów, uznana dla kobiece auto. Ceniony jest przez kobiety za swój nietuzinkowy wygląd, styl. Tego modelu Volkswagen posiada ładną deskę rozdzielczą. Najczęściej możemy znaleźć modele o pojemności 2.0 o mocy 115 KM. Koszty benzyny podczas jazdy po mieście nie należą do najtańszym, średnie spalanie podczas miejskiej jazdy wynosi 12 l. Na rynku bez problemu można znaleźć oryginalne części VW, szukając tańszych rozwiązań mamy do wyboru zamienniki części.

Renault Twingo II

To niewielki pojazd z segmentu aut klasy A. Auto było produkowane w 2 generacjach. W pierwszej serii auta posiadały tylko jedną wersję silnikową. W 2007 roku zadebiutowała 2 generacja aut, oferująca modele z silnikiem diesla. Typem paliwa do tego auta jest benzyna lub diesel. Jest to najmniejsze auto w ofercie Renault. Średni spalanie zależy od wyboru silnika, waha się pomiędzy 4,3-5,9 l na 100 km. Dostępne są wersje silnikowe o mocy od 40 do 98 KM. Maksymalna pojemność bagażnika wynosi 1096 l. Przód auta podobny jest modeli Clio 4 generacji. Rywalem dla tego auta może być Fiat Panda, Ford ka.