Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 19, 2018 in Motoryzacja |

Miasteczko MTB  – Wałbrzych MTB

Miasteczko MTB – Wałbrzych MTB

Wałbrzych ładne miasto położone na południowym zachodzie Polski. Miasto przemysłowe i kto by pomyślał, że hasło Wałbrzych MTB na prawdę tutaj funkcjonuje. A co więcej odbywa się w tym urokliwej miejscowości cały maraton. Czym właściwie jest to MTB (Mountain Terrain Bike) to nic innego jak nazwa rowerów przeznaczonych do jazdy w terenie trudniejszym niż szosy i trasy. Przeważnie wykorzystywany na górskich ścieżkach, szlakach leśnych czy specjalnych torach przeszkód. Wałbrzych to doskonała lokalizacja do uprawiania kolarstwa górskiego, warunki górskie, gdyż miasto zlokalizowane jest w centralnej części Sudetów.

Wałbrzych MTB

Wymarzona okolica dla sportowców. Na terenie Wałbrzycha rozgrywanych jest wiele krajowych i lokalnych wyścigów kolarskich. Na obszarze miasta wytyczono kilkanaście tras rowerowych.
Miasto jest otwarte na nowych amatorów, zachęca do brania udziału. Wałbrzych MTB bardzo promuje, może szczycić się doskonałymi warunkami, które w niezbyt wielu miastach Polski są doskonałe do jazdy kolarskiej.
Spróbuj sam, do tego przepięknego miasteczka bardzo łatwo i szybko trafić, przebiega doskonała sieć komunikacyjna krzyżują sie trasy autostrady i drogi krajowej. Spróbuj.