Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 11, 2018 in Motoryzacja |

Karpacz MTB. Górska jazda

Karpacz MTB. Górska jazda

Podziwiasz miłośników kolarstwa górskiego? Usłyszałeś termin MTB i nie wiesz co znaczy? Może zacznijmy od początku. Klika słów, co to, w ogóle jest?
Mountain Terrain Bike, dość skomplikowana nazwa, ale to nic innego jak nazwa rowerów, które przeznaczone są do jazdy w terenie trudniejszym, niż pozwalają na to rowery szosowe czy trekingowe, np. górskie, skaliste ścieżki, szlaki leśne, i inne tory przeszkód. To już wiem, a gdzie mogę spotkać? A więc Karpacz MTB, to miejsce dla miłośników górskiej adrenaliny. Ostatni weekend lipca często bywa zarezerwowany dla zainteresowanych górskim szaleństwem.

Karpacz MTB

Miasto nastawione jest na kibiców bardzo przychylnie. Karpacz MTB niesie niezapomniane wrażenia i adrenalinę, ale też każdy znajdzie coś dobrego w strefie gastronomicznej, darmowy pumptruck (tor do jazdy na rowerze), serwis rowerowy, oprawa muzyczna, strefa dla dzieciaków oraz wiele innych, ciekawych atrakcji. Będzie interesująco, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Kibicowanie często odbywa się w euforii, hałasie, ale wspaniałej zabawie. Uwielbiasz czuć powiew wiatru, spróbuj sam, a na pewno nie pożałujesz.