Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 27, 2017 in Informacje |

Domowe preparaty

Domowe preparaty

Czy zażywasz za dużo leków, zastanawiasz się nad zmianami. Może coś ekologicznego, naturalnego, czas zacząć dbać o siebie. Ograniczyć wszędobylską chemię i pomyśleć o zdrowych roślinach, warzywach, ziołach. O czymś co będzie leczyć, a nie równocześnie niszczyć inne narządy.
Od czego zacząć, naturalne owoce, warzywa, zdrowa dieta i ruch.

Maliny, czarny bez, lipa to podstawy przeziębienia, szałwia i rumianek na stany zapalne, a co na bakterie, naturalnym antybiotykiem oczywiście jest czosnek.
Najcenniejszy, bezspornie najlepszy środek, który zapanuje nad chorobami w Twoim organizmie. Warto wypróbować, ale co ważne. Kupując w sklepie warzywo, zwróćmy uwagę by było polskiego pochodzenia, te chińskie odmiany są niezdrowe i nie zawierają cennych właściwości.

Czy czosnek lekarstwo może zastąpić?

Warto się nad tym zastanowić, pewnie nie, jednak można pokusić się o uzupełnienie suplementacji ważnym, zdrowym warzywem, które może rosnąć na każdej przydomowej działce, czy ogródku. Każdy może się cieszyć ze swojego lekarstwa. Grypa, przeziębienie, drobne rany nie będą CI już groźne. Odpowiedni środek pomoże uporać się z każdym problemem.